PRINT

logo.png


Offshorenými jsou banky působící v offshore zónách. Offshore banka je oprávněna poskytovat bankovní služby pouze subjektům - nerezidentům příslušné offshore zóny, ve které je banka založena. Jinými slovy, pokud je banka zapsána například ve Velké Británii, je oprávněna poskytovat bankovní služby klientům kdekoli na světě s výjimkou těch, kteří mají trvalé bydliště či sídlo ve Velké Británii.
Zakladateli offshore bank jsou často již existující renomované banky nebo finančních instituce. Offshore banky mohou být pro ně nezbytným prostředkem pro přístup na mezinárodní úvěrové trhy anebo do sítí korespondenčních účtů. Existující offshore banka jim rovněž umožňuje poskytovat klientům úvěry za nejefektivnějších podmínek pokud jde o míru zdanění nebo diskrétnost bankovních operací.

Bankovní účty

Naše společnost nabízí služby při otevírání offshore běžných účtů v offshore bankách pro vaši firmu.
Offshore bankovní účty zaručují nejen rychlý přístup k fondům, ale také chrání Váš kapitál před změnami v daňovém systému ve vaší zemi. Většinou se offshore účty otevírají za účelem diskrétního uložení peněz a také za účelem převodu peněžních prostředků a jejich investování do místní společnosti. Offshore bankovní účet je jednoduchý a má snadné použití.
Výhody offshore účtů
Otevřít offshore účet může jak fyzická, tak i právnická osoba. Kromě toho účet offshore není nijak omezen co do počtu transakcí a nemá omezení na minimální zůstatek. Můžete také otevřít libovolný počet účtů. Pro otevření offshore účtu také není nutné chodit do banky provádět operace s účtem a přebírat informace o účtu, to vše je už zajištěno systémem dálkového ovládání offshore účtu.

Naše společnost nabízí služby při otevírání offshore běžných účtů v offshore bankách

Offshore bankovní účty zaručují nejen rychlý přístup k finančním prostředkům, ale také chrání Váš kapitál před změnami v daňovém systému států bydliště/registrace. Většinou se offshore účty otevírají za účelem diskrétního uložení peněz a také za účelem převodu peněžních prostředků a jejich investování do společností-rezidentů. Fungování offshore bankovního účtu je jednoduché a jeho použití je snadné.

Výhody offshore účtů

Otevřít offshore účet může jak fyzická, tak i právnická osoba. Navíc offshore účet není nijak omezen co do počtu transakcí a nemusí splňovat žádné požadavky ohledně výše minimálního zůstatku na účtu. Můžete také otevřít libovolný počet offshore účtů. Po otevření offshore účtu není nutné chodit do banky a následně provádět operace s účtem a jakkoli přebírat informace o stavu účtu, to vše je zajištěno systémem ovládání offshore účtu na dálku.

Nabízíme možnost otevření účtů v těchto bankovních ústavech:

FBME Bank — Kypr

Loyal Bank — Sv. Vincenc a Grenadiny

Finasta banka - Litva

Rietumu Bank— Lotyšsko

Norvik Banka — Lotyšsko

Valartis Bank (Austria) AG — Rakousko

Valartis Bank  — Lichtenštejnsko