Telekomunikační služby

  • TRANSFER - pomocí teto služby má klient možnost vyřizovat veškeré příchozí hovory ať už se nachází v České republice anebo v zahraničí, a to na základě přiděleného klientovi pražského telefonního čísla.
  • FAX - přidělení unikátního faxového čísla a následný příjem, zpracování, konvertace a zasílání faxových zpráv v elektronické podobě na určený klientem e-mail.Tisk a zasílání faxových zpráv na fyzickou adresu je možný na základě dodatečného požadavku klienta. Služba je funkční 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • IVR - umožňuje vytvořit automatický komunikační strom který představuje kombinaci všech výšeuvedených služeb: TELEFON, FAX, TRANSFER, VOICEMAIL, a to prostřednictvím připojení na operátorku, přesměrování na hlasovou schránku nebo na určené klientem telefonní číslo.
  • VOICEMAIL - tato služba zahrnuje zaznamenávání všech příchozích hovorů klienta a přeposílání tohoto seznamu v elektronické podobě na určenou klientem emailovou schránku.
  • MAILBOX - zřízení emailové poštovní schránky na serveru ve formátu "vašnazev.officecenter.cz"kde klient má možnost shromažďovat faxové nebo hlasové zprávy, on-line zpracovávat dokumenty a prohlížet seznam doručené pošty.

SMART TAX & REALTY s.r.o., ICO: 28243510, DIC: CZ28243510, Václavské náměstí 11, Praha 1, 110 00

Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak byt chápana. Ačkoli informace na těchto strankach jsou průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje.